Staż na Teneryfie

logo rekrutacja erasmus+

Regulamin naboru »»»   poprawiony

Wniosek »»»   poprawiony

Dane osobowe - oświadczenie »»»

Europass CV - wersja ENG »»»

Europass CV_instrukcja_ENG »»»

Europass CV - wersja POL »»»

Europass CV_instrukcja_POL »»»

WYNIKI REKRUTACJI »»»

Prezentacja Hotelu Globales_Tamaimo_Tropical2 »»»

Przygotował Wojtek Seweryn

Book titled 'Wyspy Szczęśliwe drogą do doskonałości...'Read this free book made on StoryJumper

Grupa 4

Grupa 4 pozdrawia ze słonecznej Teneryfy

teneryfa - grupa 4   zdjęcia »»»

Grupa 3

Pani Dyrektor oraz…  Karolina, Karolina, Agata, Monika, Oliwia, Wojtek, Damian i Patryk czyli 3 grupa praktykantów.

Na Teneryfę  dolecieliśmy wieczorem 9 lipca. Hotel Globales Tamaimo Tropical, w którym mieliśmy odbyć staż, zrobił na nas wielkie wrażenie. Pracownicy recepcji przywitali nas ciepłoi z uśmiechem na ustach, więc od razu poczuliśmy się dobrze w nowym dla nas miejscu. Później wszyscy udali się do swoich pokoi, aby odpocząć i nabrać sił na miesiąc ciężkiej, ale jakże owocnej w nowe doświadczenia pracy.

czytaj dalej »»»      

grupa3  zdjęcia »»»

Grupa 2

DOOKOŁA TENERYFY

W piękny i słoneczny dzień wstaliśmy wcześnie rano i pojechaliśmy na wycieczkę dookoła Teneryfy. Na jednym z punktów widokowych zatrzymaliśmy się na pyszną kawę o nazwie barraquito z mlekiem skondensowanym, likierem i cynamonem. Następnie udaliśmy się na najwyższy szczyt Hiszpanii wulkan El Teide i podziwialiśmy piękne widoki. 
W miejscowości Icod de los Vinos mogliśmy zobaczyć fikusa niesamowitych rozmiarów i najstarsze drzewo na wyspie – Dracenę Smoczą, liczącą ponad 800 lat! Dokładne ustalenie wieku tego drzewa nie jest możliwe, bo dracena nie ma słojów, jaki inne drzewa.  
Obiad zjedliśmy w miasteczku Garachico, które w 1709 roku, po wybuchu wulkanu zostało zalane przez lawę.  Jednak największą atrakcją była dla nas wioska Masca, założona przez piratów atakujących zbliżające się do Teneryfy statki, w której żyje zaledwie 70 mieszkańców.  Spróbowaliśmy od lokalnego mieszkańca owoce kaktusa – opuncję.
Powrót wywarł na nas mieszane emocje z powodu wąskiej i stromej drogi, ale mieliśmy wyśmienitego kierowcę, który bez trudu sobie z nią poradził.  Zmęczeni, ale szczęśliwi i bogatsi o nowe doświadczenia, wieczorną porą powróciliśmy do naszego hotelu.

Sandra Karpowicz, Dominika Górny, Julia Neska
    

teide  zdjęcia »»»

Grupa 2 pozdrawia gorąco ze słonecznej Teneryfy

grupa 2   zdjęcia »»»

Grupa 1

Nasza miesięczna przygoda na stażu unijnym Erasmus +, który odbyliśmy na Teneryfie, rozpoczęła się 14 maja. Pełni emocji wylecieliśmy z lotniska w Krakowie, skąd po kilku godzinach lotu dotarliśmy do celu.
Po przybyciu do hotelu „Tamaimo Tropical”, gdzie mieszkaliśmy i pracowaliśmy, przywitał nas i oficjalnie rozpoczął nasze praktyki pan Alexander, który jest przedstawicielem organizacji pośredniczącej „Espamob”. 

czytaj dalej »»»

Pozdrowienia

Grupa I przesyła kolejne gorące pozdrowienia z praktyki na Teneryfie. W hotelu Tamaimo Tropical czujemy się doskonale zarówno w pracy jak i w wolnym czasie. Zdobywamy wiedzę i praktykujemy pod czujnym okiem instruktorów, a w wolnym czasie cieszymy się otaczającą egzotyką. Niezapomniane wrażenia dostarczył nam rejs statkiem po oceaniez widokiem na klify Los Gigantes z pływającymi wokół nas delfinami i świetną zabawą w nurkowanie w Zatoce Masca.

hotel

Pozdrawiamy gorąco ze słonecznej Teneryfy.
Rozkoszujemy się fantastycznymi widokami i czerpiemy energię z wulkanu Teide. Nasze dni wypełnia też ciekawa praca w bardzo przyjaznej atmosferze. Realizujemy się w restauracji, kuchni i w hotelowych animacjach. Jest SUPER!!!

teneryfa zdjęcia »»»


logo erasmus