Samorząd Uczniowski:


opiekun:

mgr Mariola Rakowska

ZARZĄD  SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO w roku szkolnym 2023/2024

przewodnicząca Inka Plewa kl. 4tż
z-ca przewodniczącej Kamila Trojaczek kl. 4tż

Zobacz prezentację podsumowującą pracę samorządu w roku szkolnym 2022/2023 >>>


Regulamin Samorządu »»»

Regulamin niepytanego numerka »»»

Świąteczne Swetry

Samorząd uczniowski zaprosił do zabawy Świąteczne Swetry wszystkich uczniów naszej szkoły. Wygrała klasa, która miała największy procent ubranych w świąteczne swetry uczniów w stosunku do pozostałych obecnych w konkursowym dniu. Zwycięzcy otrzymali słodką nagrodę:)
🎁🎄🤶 GRATULUJEMY KLASIE 1H🎅 🦌 ⛄

Mikołaj

Samorządowy Mikołaj tradycyjnie obdarował uczniów naszej szkoły słodkimi wypiekami. Wszystkim się należało bo wszyscy jesteśmy fajni i grzeczni😀

 zdjęcia »»»

Warsztaty projektowania usług dla młodzieży

17 października 2022 r. przedstawicielki samorządu uczniowskiego wzięły udział w warsztatach z projektowania usług dla młodzieży. Inicjatywa powstała w związku z potrzebą dalszego rozwijania Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.
Grupa przedstawicieli tyskich szkół ponadpodstawowych, wspólnie z prowadzącymi warsztaty trenerami, analizowała istotne tematy dla rozwoju szkół i Tychów. Nazwali występujące problemy, wyobrazili sobie przyszłość pełną szans, by z tej przyszłości powrócić z pomysłami i zarysem planu działania.
Amielia Bąk, Inka Plewa i Kamila Trojaczek zdobyły cenne doświadczenie, dzięki prowadzącym trenerom nabyły umiejętności tworzenia projektów nie tylko dla rozwoju naszej placówki ale również dla rozwoju miasta. Dotychczas nasza szkoła wzięła udział we wszystkich V edycjach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego. Być może nasze przedstawicielki zainspirują społeczność uczniowską aby włączyć się do kolejnej edycji Miejskiego Budżetu Obywatelskiego.

Młodzieżowy Budżet Partycypacyjny

W V Edycji Młodzieżowego Budżetu Partycypacyjnego uczniowie klasy IVtP Mateusz Długajczyk, Piotrek Świergolik i Jakub Szachnitowski przedstawili przed Komisją Konsultacyjną projekt Nagłaśniamy Szkołę.

Założeniem tego projektu jest zakupienie mobilnego sprzętu nagłaśniającego, który będzie wykorzystywany podczas wszystkich imprez szkolnych. Pomysł powstał w związku z zapotrzebowaniem stosowania nowoczesnych technologii w naszej szkole, dotychczasowy sprzęt stanowczo się wysłużył... Komisja zatwierdziła zasadność projektu. W sprawie realizacji tej inicjatywy samorząd uczniowski skontaktuje się z uczniami naszej szkoły do 28 października 2022 r.


POMOC DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA W TYCHACH

Samorząd uczniowski tradycyjnie co roku organizuje akcję charytatywną. W tym roku szkolnym zebraną kwotę 500 zł przeznaczyliśmy na rzecz piesków i kotków w schronisku dla zwierząt w Tychach. Pieniądze zostały zebrane podczas Dni Erasmusa przy sprzedaży smakołyków, podczas zbiórki „symbolicznej złotówki” w każdej klasie oraz przy współpracy ze szkolnym wolontariatem na Kiermaszu Świątecznym. Zakupy dla zwierzaków w tyskim schronisku zrobiliśmy zgodnie ze zgłoszonym ze schroniska zapotrzebowaniem. Były to ubranka i opatrunki pooperacyjne, sterylne kompresy, strzykawki i igły, jednorazowe rękawice oraz środki do dezynfekcji czyli rzeczy potrzebne do leczenia i pielęgnacji chorych zwierząt a także zabawki i smakołyki dla czworonogów. Zakupiliśmy także niezbędne rzeczy do schroniska wg. podanej nam listy w tym worki na śmieci, łopata do odśnieżania i inne niezbędne produkty. Przekazaliśmy również dary rzeczowe od naszych uczniów w tym karmę, ręczniki i koce.
Szczytna idea pomocy innym jest w naszej szkole kultywowana przez wiele lat i mamy nadzieję, że na zawsze. Nasi uczniowie mają wielkie serca i zawsze bardzo chętnie łączą się i pomagają w takich akcjach. Przedstawicielki samorządu z dużą radością przekazały wszystkie podarunki do Schroniska dla zwierząt w Tychach.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM NASZEJ SZKOŁY ZA WSPARCIE AKCJI CHARYTATYWNEJ „POMOC DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA W TYCHACH”

WYNIKI WYBORÓW SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2021/2022

ZARZĄD:
Przewodnicząca Oliwia Zarankowska klasa 2tż
Z-ca przewodniczącej Nikola Jakubowicz 3tP
Skarbnik Teresa Derewecka 3żG

Gratulujemy:)

Wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego 2020

Dziękujemy wszystkim uczennicom i uczniom naszej szkoły, którzy wzięli udział w wyborach.
Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Oliwia Bocheńska uczennica klasy 3ż, zastępcą przewodniczącej jest Aleksandra Cinalska z klasy 3t.

Gratulujemy serdecznie życząc udanej oraz kreatywnej i twórczej kadencji.

wybory  zdjęcia »»»

Wybory samorządu uczniowskiego 2019/2020

Wybory samorządu uczniowskiego na rok 2019/2020 już za nami.
Nad poprawnością głosowania czuwała Komisja w składzie:
Natalia Lisicka klasy pierwsze
Patrycja Maślanka klasy drugie
Nina Orszulik klasy trzecie
Julia Baron klasy czwarte
oraz Kacper Kołodziejczyk, który reprezentował Komisję w ostatnim dniu wyborów.

Nasza szkoła liczy 347 uczniów, poprawny głos oddało 117 uczniów. Głosowało 34% społeczności uczniowskiej
Większością głosów obdarzony zaufaniem i wybrany na przewodniczącego ZS nr 7 w Tychach został  RAFAŁ PUCHAŁKA uczeń klasy 2ż.

wybory  zdjęcia »»»

SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU SZAFKI W SZKOLE REALIZOWANEGO W ZESPOLE SZKÓŁ NR 7 W TYCHACH W RAMACH MŁODZIEŻOWEGO BUDŻETU PARTYCYPACYJNEGO 2018

Uczniowie naszej szkoły wielokrotnie wykazywali się swoją kreatywnością, chęcią do działania w środowisku lokalnym i nie tylko. Bierzemy aktywny udział w wielu programach unijnych, akcjach charytatywnych, promujemy wolontariat, reprezentujemy szkołę w zawodach i konkursach branżowych, wspieramy akcje młode talenty. Po prostu działamy. Jesteśmy zaangażowanymi, młodymi ludźmi, którzy mają wiele energii i pomysłów, dlatego propozycja Młodzieżowego Budżetu Partycypacyjnego umożliwiająca realizację naszych inicjatyw nie mogła pozostać w naszej szkole bez echa. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego wzięli udział warsztatach dotyczących projektu międzyszkolnego konkursu i przekazali w szkole ważne informacje dotyczące jego realizacji. Poczuliśmy, że możemy mieć wpływ na nasze otoczenie. Prawie wszyscy uczniowie w szkole zaangażowali się w projekt. Były różne pomysły, zgodnie z procedurami uczniowie przedstawiali swoje wnioski. Z dużym poparcie społeczności uczniowskiej w etapie szkolnym wygrała propozycja SZAFKI W SZKOLE i ten właśnie projekt został przedstawiony przed Zespołem ds. oceny zadań złożonych do MBP w ramach konkursu międzyszkolnego. 

Jesteśmy bardzo wdzięczni za umożliwienie nam realizacji tego przedsięwzięcia, wspólnie udało nam się zrobić coś naprawdę wielkiego. Zaangażowaliśmy wszystkich uczniów w naszej szkole, mieliśmy możliwość wpłynąć na nasze otoczenie, zrealizować coś o czym ciągle się mówiło, czego nam brakowało. Szafki w naszej szkole już są, cieszą nasze oczy i kręgosłupy. Okazało się, że mamy jeszcze wiele fajnego do zrobienia, że możemy mieć duży wpływ na to czy będziemy to mieć… i na pewno znowu liczymy na kolejny etap Młodzieżowego Budżetu Partycypacyjnego.

Dziękujemy bardzo!!!!! Uczniowie Zespołu Szkół nr 7 w Tychach

Szafki  »»»

Samorządowy Mikołaj

Samorządowy Mikołaj  zagościł w naszej szkole. Jak tradycja każe rozdawał słodkości tym, którzy w tym roku byli grzeczni:)
Dowiedzieliśmy się, że wszyscy uczniowie i pracownicy zostali obdarowani słodkim upominkiem, a to tylko znaczy, że w naszej szkole są sami dobrzy ludzie...i jest fajnie!!!

mikołaj  zdjęcia »»»

WYNIKi KONKURSU PN. MŁODZIEŻOWY BUDŻET PARTYCYPACYJNY

W międzyszkolny konkursie Młodzieżowego Budżetu Partycypacyjnego Zespół ds. oceny złożonych zadań, powołany odrębnym zarządzeniem Prezydenta, ocenił wnioski zgłoszone przez dyrektorów Szkół biorących udział w MBP, zgodnie z kryteriami formalnymi i merytorycznymi.
Przed Komisją, wybrany w głosowaniu szkolnym, projekt SZAFKI W SZKOLE prezentowały autorki Magda Jarosz i Julia Szubert oraz przewodnicząca SU Sara Waligóra. Przygotowane przez dziewczyny argumenty na poparcie konieczności realizacji projektu przekonały Komisję i udało się!!!
Dziękujemy wszystkim, którym chciało się chcieć:)
To dzięki Wam powstały ciekawe pomysły, które Samorząd Uczniowski będzie chciał realizować.
Magdzie i Julii gratulujemy i oczywiście bardzo dziękujemy.

Przeczytaj też »»»

WYbory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

W wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego
w roku szkolnym 2018/2019 zwyciężyła KAROLINA PORWIT uczennica klasy 3t GRATULUJEMY!!!

SZKOLNA KOMISJA KONSULTACYJNA USTALIŁA WYNIKI GŁOSOWANIA
NA ZADANIE DO MŁODZIEŻOWEGO BUDŻETU PARTYCYPACYJNEGO

WYGRAŁ PROJEKT "SZAFKI W SZKOLE" AUTORSTWA MAGDALENY JAROSZ I JULII SZUBERT 3TŻ
Dokumentacja  została przekazana do konkursu międzyszkolnego.
Autorki projektu będą prezentować jego założenia przed Zespołem ds. oceny zadań złożonych do MBP, który ocenia projekty ze wszystkich biorących udział w programie szkół ponadgimnazjalnych w Tychach.
Ponieważ każda szkoła mogła przedstawić jeden projekt, który zebrał największą liczbę głosów, a wybrane i sfinansowane zostaną 3 najciekawsze zgłoszenia miejmy nadzieję, że Magda i Julia przekonają członków Komisji o tym, jak bardzo są nam potrzebne szafki w szkole.
Tak jak przekonały zdecydowaną większość naszej szkolnej społeczności.
Wszystkim klasom bardzo dziękujemy za zgłaszanie swoich pomysłów, za zaangażowanie
i liczny udział w głosowaniu.

Samorząd Uczniowski  

budżet

Sprawozdanie z pracy w roku szkolnym 2017/2018 »»»

Walentynki

Jak co roku w naszej szkole 14 lutego obchodziliśmy Walentynki. Tradycyjnie pojawiła się zabawa z dopasowywaniem serduszek z numerkami, oraz poczta walentynkowa, jednak tym razem wzbogacona o możliwość wysłania komuś walentynkowego lizaka. Przez cały okres trwania imprezy na szkolnych korytarzach  budynku A można było usłyszeć muzykę związaną z tematyką miłości. Z osób, które dopasowały się numerkami na serduszkach i pozwoliły się sfotografować, została wylosowana para która otrzymała bilety do kina na wybrany seans. Gratulacje!

Z wyrazami miłości,  
Samorząd Uczniowski    

walentynki   zdjęcia »»»

Mikołajki

Naszą naszą szkołę co roku 6 grudnia odwiedza Mikołaj. W tym roku tradycji stało się za dość! Jednak Mikołaj zrobił się nieco wybredny i żeby dostać słodki upominek, wymyślił zadanie - każdy kto chciał zostać obdarowany, musiał zrobić sobie z Nim zdjęcie, żeby ukrócić nosa tym, którzy twierdzą, że "Mikołaj nie istnieje... ". Poniżej przedstawiamy dowody które przeczą słowom tych niedowiarków.

mikołaj zdjęcia »»»

Halloween

halloween zdjęcia »»»

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2017/2018

UPRAWNIONYCH DO GŁOSOWANIA 319 UCZNIÓW
UDZIAŁ W GŁOSOWANIU WZIĘŁO 133 UCZNIÓW

NAD POPRAWNOŚCIĄ GŁOSOWANIA CZUWAŁA KOMISJA W SKŁADZIE:
Przedstawiciel klas pierwszych    TOMIRA JILLEK
Przedstawiciel klas drugich     RAFAŁ STEPIEŃ
Przedstawiciel klas trzecich    MAŁGORZATA KONARSKA
Przedstawiciel klas czwartych    PATRYK ŚMIAŁEK
PRZEWODNICZĄCĄ SZKOŁY ZOSTAŁA SARA WALIGÓRA  uczennica klasy 3Ż

GRATULUJEMY!

Zestawienie procentowe »»»

wybory zdjęcia »»»

Kampania DRUGIE ŻYCIE

Uczniowie naszej szkoły zdecydowali się wziąć udział w KAMPANII DRUGIE ŻYCIE
i promować ideę transplantacji wśród naszej szkolnej społeczności.

drugie życie

 Na spotkaniu inaugurującym Kampanię, które mało miejsce w Szpitalu Klinicznym im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego nasi przedstawiciele zostali przeszkoleni w zakresie etycznych, prawnych i medycznych aspektów przeszczepiania narządów, wysłuchali też historii osób, które żyją z przeszczepionym organem.
Wśród wielu pomysłów na szczególną uwagę za ciekawy projekt i podziękowanie za zaangażowanie w Kampanię zasługują uczniowie klasy 2ż.
Dziękujemy również bardzo za liczny udział w Akcji Krwiodawstwa, w której bardzo licznie nasi uczniowie podzielili się DAREM ŻYCIA.
Bo chęć niesienia pomocy mamy też we krwi!!!!Akcja krwiodawstwa

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
św. Jan Paweł II

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NIESIENIE POMOCY MAJĄ WE KRWI!!!
3 kwietnia 2017 r. ponownie oddali krew dla ratowania życia innych. Zarejestrowało się 46 chętnych do pomocy, 18 podzieliło się darem życia oddając łącznie 8,1 litra krwi.
Wszystkim bardzo dziękujemy. Wasza krew to tak wiele dla wielu...

akcja krwiodawstwa zdjęcia »»»

Szkolne Walentynki

walentynki  zdjęcia »»»

wizyta św mikołaja

mikołajki zdjęcia »»»

Akcja krwiodawstwa

18 października 2016 r. kolejny raz uczniowie i pracownicy naszej szkoły oddali krew dla ratowania życia  innych. Zarejestrowało się 33 chętnych do pomocy, 19 podzieliło się darem życia oddając łącznie 8,5 litra krwi.
Wszystkim bardzo dziękujemy bo naprawdę jest za co!!!

akcja krwiodawstwa zdjęcia »»» 

WYNIKI WYBORÓW PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
z dn. 17 października 2016 r. 

Nad poprawnym przebiegiem wyborów czuwała komisja w składzie: 
Bartosz Gargol, Magdalena Raszka, Marek Tomczok, Paweł Raff.
W głosowaniu brało udział 147 uczniów tj. 42% społeczności uczniowskiej.

Większością głosów wybrany został uczeń klasy 1d Gabriel Stryczek.
Gratulujemy i życzymy ciekawych pomysłów i godnego reprezentowania naszej szkoły.

wybory zdjęcia »»»

WARTO POMAGAĆ

Młodzież naszej szkoły pomogła spełnić marzenie małej Igi, ktora dzielnie walczy o powrot do zdrowia. Dziewczynka wymarzyla sobie lot balonem. Dostaliśmy podziękowania od Fundacji Mam Marzenie a przede wszystkim od samej Igi jej Rodziny Jeśli tylko możesz komuś dać radość i powód do uśmiechu - naprawdę warto!

http://www.mammarzenie.org/marzyciele/6198-Iga/

Iga - lot balonem  zdjęcia »»»

Walentynki

Wybory Przewodniczącego SU

Wyniki wyborów Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole:
Frekwencja 52%
Oddano 191 głosów
PRZEWODNICZĄCĄ SZKOŁY ZOSTAŁA EWA ŚLĘZAK uczennica klasy 3ż
GRATULUJEMY!!!
Szczegółowe informacje dotyczące frekwencji w poszczególnych klasach »»»

Dzień serc

19 lutego 2015r.  w naszej szkole samorząd uczniowski zorganizował Dzień Serc.
W tym dniu w sposób szczególny łączył nas uśmiech i pozytywny nastrój. Dzięki sprawnie działającej Poczcie Serc można było wysłać liścik miłosny do wybranej osoby. Specjalne Serduszka umożliwiły odnalezienie swojej drugiej połówki. Można też było zakupić słodkie serduszkowe ciasteczka i kwiaty. Większość z nas zabawę traktowała z „przymrużeniem oka" ale...kto wie:)Nauczycielskie oskary na pożegnanie roku szkolnego

Mikrofon Roku - nauczyciel, który przekazuje swoją wiedzę głosem bardzo donośnym - Pani Ewa Ryguła
Szwajcarski Zegarek - Najbardziej punktualny nauczyciel - Pani Marzena Grylewicz
Żartowniś Roku - nauczyciel, który bez względu na czas, miejsce i okoliczności, zawsze dopisuje humor - Pan Mariusz Oziemczuk
Gorący Uśmiech - Nauczyciel, któremu uśmiech zawsze towarzyszy w codziennej pracy - Pani Ewa Lukas
Złota Katarynka - osoba, która świetnie przekazują wiadomości, mówiąc przy tym sporo- Pani Ewa Ryguła
Złote Pióro - Nauczyciel, który zapisał niejedną tablicę - Pani Ewa Szczepańska
Złoty Wykładowca - nauczyciel potrafi dzielić się swoją wiedzą, ale są wśród nich tacy, którzy robią to w sposób szczególnie skuteczny - Pani Mariola Rakowska
Luzak Roku - nauczyciel, który potrafi swoim postępowaniem rozładować napiętą sytuację i powoduje, że świat staje się znośniejszy - Pan Mariusz Oziemczuk
Miss i Mister - najpiękniejsi nauczyciele naszej szkoły - Pani Emanuela Wac i Pan Arkadiusz Gniewek
Złote Lusterko - Najbardziej szykowny i elegancki nauczyciel - Pani Joanna Żebrowska Bratnia Dusza - Nauczyciel, który jest przyjacielem uczniów - Pani Ilona Stempel
Złoty Kaganek (symbol oświaty) - Najlepszy z najlepszych. Ten jedyny, niepowtarzalny, nauczyciel, który jest wzorem dla wszystkich - Pani Edyta Łozowska

NAUCZYCIELSKIE OSKARY 2013/2014

Nauczycielskie Oskary to uroczysta gala,
na której zostają uhonorowani nauczyciele w 13 różnych kategoriach.

Zwycięzcy wyłonieni zostaną w drodze anonimowego głosowania.
I edycja odbyła się w roku szkolnym 2008/2009.
Samorząd uczniowski postanowił zorganizować II edycję! Głosowanie odbędzie się na początku czerwca. Uroczyste rozdanie Oskarów odbędzie się 27.06.2014r.
(zakończenie roku szkolnego).

KATEGORIE:

1. Mikrofon Roku - nauczyciel, który przekazuje swoją wiedzę głosem bardzo donośnym. 

2. Szwajcarski Zegarek - Najbardziej punktualny nauczyciel

3. Żartowniś Roku - nauczyciel, który bez względu na czas, miejsce i okoliczności, zawsze dopisuje humor 

4. Gorący Uśmiech - Nauczyciel, któremu uśmiech zawsze towarzyszy w codziennej pracy

5. Złota Katarynka - osoba, która świetnie przekazują wiadomości, mówiąc przy tym sporo

6. Złote Pióro - Nauczyciel, który zapisał niejedną tablicę 

7. Złoty Wykładowca - nauczyciel potrafi dzielić się swoją wiedzą, ale są wśród nich tacy, którzy robią to w sposób szczególnie skuteczny 

8. Luzak Roku - nauczyciel, który potrafi swoim postępowaniem rozładować napiętą sytuację i powoduje, że świat staje się znośniejszy

9. Miss i Mister - najpiękniejsi nauczyciele naszej szkoły

10. Złote Lusterko - Najbardziej szykowny i elegancki nauczyciel 

11. Bratnia Dusza - Nauczyciel, który jest przyjacielem uczniów 

12. Złotym Kaganek (symbolem oświaty) - Najlepszy z najlepszych. Ten jedyny, niepowtarzalny, nauczyciel, który jest wzorem dla wszystkich

Tłusty czwartek - Pączki opanowały szkołę

Walentynki


Wybory Przewodniczącego SU

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 
W ROKU SZKOLNYM 2013/14 
WYGRAŁ DARIUSZ UCHYŁA, który zdobył 94 głosy 

GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!! 

ZARZĄD SU
Przewodniczący DARIUISZ UCHYŁA 3UD
z-ca przewodniczącego ADRIAN PRYCZEK 4F 

Nad prawidłowością wyborów czuwała komisja – reprezentanci klas - w składzie:
I MONIKA CZEKALSKA
II NATALIA KASPRZYCKA
III BARBARA ŚWIERGOT 
IV NATALIA GRZESIK 

W wyborach wzięło udział 170 uczniów. W klasach pierwszych głosowało 51 uczniów.
W klasach drugich głosowało 38 uczniów. W klasach trzecich głosowało 46 uczniów.
W klasach czwartych głosowało 35 uczniów.

FINAŁ AKCJI „KOLEJ NA GRAFFITI”

Nasza szkoła przy współpracy z grupą młodych pasjonatów graffiti zorganizowała akcję  „Kolej na graffiti”, której celem było:
•    poprawa estetyki przestrzeni miejskiej – tunel kolejowy ul. Browarowa,
•    rozświetlenie i uatrakcyjnienie ścian tunelu,
•    umożliwienie zaprezentowania uczestnikom umiejętności artystycznych,
•    wymiana pomysłów i doświadczeń wśród grafficiarzy,
•    upowszechnianie graffiti jako formy artystycznej,
•    aktywizacja środowisk młodzieżowych.
Dyrekcja, młodzież i wszyscy pracownicy Zespołu Szkół nr 7 w Tychach dziękują twórcom graffiti za uatrakcyjnienie i rozświetlenie tunelu przy ulicy Browarowej. 
Dziękujemy Straży Miejskiej i Policji w Tychach za finansowe i organizacyjne wsparcie imprezy.

  zobacz tunel przed, w trakcie i po metamorfozie »»»            

 Przeczytaj też: Twoje Tychy, 25 czerwca 2013, s. 8-9 »»»             

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Wszelkie pytania prosimy kierować do opiekuna SU p. M. Rakowskiej lub przewodniczącego SU Adriana Pryczka.

Wielka orkiestra Świątecznej Pomocy

10 stycznia  2013r. wolontariusze: Adrian Pryczek i Katarzyna Wawro, przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na rzecz fundacji WOŚP. Udało się zebrać 149,50 zł, mimo,
że w tym samym dniu odbywał się ,,Dzień Maturzysty”. 
Dziękujemy w imieniu fundacji za wsparcie oraz zaangażowanie.

       

           

Mały znaczek duża pomoc

Naszą czyli waszą pomocą chcemy objąć chorą Maję. O szczegółach i problemach jej choroby możesz przeczytać na naszej stronie internetowej w zakładce pod tytułem „MAŁY ZNACZEK DUŻA POMOC” lub na stronie http://dzieciom.pl/podopieczni/12060

17 grudnia 2012 (poniedziałek)
wśród młodzieży i pracowników szkoły
zbieramy pieniądze na zakup znaczków pocztowych aby opiekunowie Mai mogli wysyłać listy do sponsorów z prośbą o wsparcie leczenia ich dziecka. 
Znaczki zamiast pieniędzy również mile widziane 

TY TEŻ MOŻESZ POMÓC

 

PRZEKAZUJEMY DZIADKOWI MAI LEKARSTWA I ZNACZKI.
CIESZY NAS, ŻE MOŻEMY JEJ W TEN SPOSÓB POMÓC.


Mikołajki

Nasz przewodniczący Adrian spotkał Mikołaja i przekonał go, że w naszej szkole mamy samych grzecznych, dobrych, mądrych a już na pewno samych wyjątkowych uczniów. Mikołaj gościł więc u nas dzisiaj rozdając pyszne cukierki.

 

WYNIKI WYBORÓW NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2012/2013

LICZBA UCZNIÓW UPOWAŻNIONYCH DO GŁOSOWANIA:                   426
LICZBA UCZNIÓW, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W GŁOSOWANIU:           182
LICZBA ODDANYCH GŁOSÓW WAŻNYCH:                                         160
LICZBA ODDANYCH GŁOSÓW NIEWAŻNYCH:                                      22

ADRIAN PRYCZEK           83 głosy
NATALIA ŚCIEBIOR         77 głosy

PRZEWODNICZĄCYM SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ZOSTAŁ WYBRANY 
ADRIAN PRYCZEK Z KLASY 3F

GRATULUJEMY ADRIANOWI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szczegółowe wyniki »»»

   


Drzewo za makulaturę

Samorząd uczniowski w każdym roku szkolnym przeprowadza  akcje ekologiczne. Podczas ostatniej akcji zbiórki makulatury największą aktywnością wykazała się Sylwia Grygierczyk – uczennica klasy IV au. W nagrodę Sylwia dostała swoje własne drzewko, które zostało zasadzone przed głównym budynkiem szkoły.

BIERZ UDZIAŁ W AKCJACH SAMORZĄDU – NAPRAWDĘ WARTO!!!!
W GRUDNIU ORGANIZUJEMY AKCJE CHARYTATYWNE.
ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU