Staż w Portugalii 2016
Regulamin i wniosek »»»

Lista uczestników, którzy zakwalifikowali się na staż w Portugalii - po uwzględnieniu podań uczniów »»»

Lista uczestników, którzy zakwalifikowali się na staż w Portugalii »»»


Grupa 4

10 sierpnia 2016 był  bardzo pochmurnym i deszczowym dniem, ale pomimo tego wszyscy byli szczęśliwi i podekscytowani rozpoczęciem naszej przygody z Portugalią. Wyruszyliśmy spod basenu miejskiego w Tychach w kierunku lotniska w Berlinie, a stamtąd samolotem do Porto, gdzie odebrał nas nasz portugalski opiekun Pedro. Już po pierwszych godzinach spędzonych w naszym portugalskim domu wiedzieliśmy, że czeka nas pełno wspaniałych chwil, które będziemy pamiętać przez długie lata.

czytaj ciąg dalszy relacji »»»

Grupa 3

13 lipca 2016 roku spotkaliśmy się pod basenem miejskim w Tychach, aby razem z panią dyrektor Joanną Żebrowską wyruszyć do Berlina, a stamtąd samolotem prosto do celu, czyli do słonecznej Portugalii. Mimo początkowych obaw szybko się okazało, że 13-nastka w tej dacie wcale nie była pechowa. Ale po kolei…

czytaj ciąg dalszy relacji »»»

Grupa 2

15 czerwca 2016 r. spod basenu miejskiego w Tychach swoją przygodę z Portugalią rozpoczęła nasza grupa 2 wraz z opiekunem panią Elżbietą Jabłońską-Skurzok. Po ośmiu godzinach podróży busem dotarłyśmy do Berlina a stamtąd samolotem do słonecznej Portugalii.

czytaj ciąg dalszy relacji »»»

zobacz zdjęcia »»»

Grupa 1

Weronika, Karolina, Kinga, Sara, Oliwia, Ola, Marta, Monika, Michelle, Magda oraz …pani Pardon. 
Tegoroczną przygodę z Portugalią nasza grupa rozpoczęła jako pierwsza. Spod basenu miejskiego w Tychach wyjechaliśmy busem na siedmiogodzinną wyprawę do Berlina. Potem jeszcze tylko lotnisko, odprawa, trzy godziny lotu do Porto, transfer do Esposende i hurra! Byliśmy na miejscu.

ciąg dalszy relacji »»»

Book titled 'TASTE OF PORTUGAL'Przeczytaj książkę "Smak PORTUGALII"

ueUE